
Пневмобалони 145x75 AirPower вентиль збоку к-т 2 шт
890 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0013
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмобалон 145x75 AirPower
вентиль збоку к-т 2 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 145.75.B |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Мінімальна висота | 145 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴/комплект
