
Пневмобалони 175x65 AirPower вентиль знизу підсилений HD к-т 2 шт
1 290 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: BC-0030
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
175x65mm Пневмобалон AirPower
вентиль знизу підсилений HD к-т 2 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 175.65.T.HD |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Мінімальна висота | 175 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴/комплект

