
Пневмобалони на Ford Transit Connect TC7 2002-2013 на ПЕРЕДНІ амортизатори
1 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Transit Connect-0011
- +380 (99) 305-80-85
Пневмобалони на Ford Transit Connect
2 балона
Пневмобалони з отвором для штоку амортизатора
(Пневмоподушки в пружину)
Виробник: Air Power
Країна виробник: Україна
Розміри
145x115х30 мм
145 мм висота
115 мм діаметр
30 мм отвір
отвір армований діаметр 30 мм
товщина стінок балонів 10 мм
товщина верх та низ балона 14 мм
вентиль для підкачування збоку
в комплекті йде 2 шт
Матеріал: Гума,
стійка до перепадів температур та дії зовнішнього середовища
Колір: чорний
Тиск: 0.5 - 2 атм
Пневмоподушки для встановлення на шток амортизатора,
використовуються,як на передніх так і на задніх,
якщо ззаду пружина стоїть зверху на амортизаторі.
Пневмобалони встановлюються на шток,попередньо прибравши
рідний відбійник та пильник зі штоку амортизатора.
Переваги при встановлені пневмобалонів:
Піднімають кліренс автомобіля
Збільшують плавність ходу
Краща керованість авто
Захищають підвіску
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 145.115.30 |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Мінімальна висота | 145 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | на шток амортизатора |
- Ціна: 1 690 ₴/комплект




