
Пневмобалони на Daewoo Leganza 1997-2002 на ЗАДНІ амортизатори
1 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Leganza - 0011
- +380 (99) 305-80-85
Пневмобалони на Daewoo Leganza
2 балона
Пневмобалони з отвором для штоку амортизатора
(Пневмоподушки в пружину)
Виробник: Air Power
Країна виробник: Україна
Розміри
145x115х30 мм
145 мм висота
115 мм діаметр
30 мм отвір
отвір армований діаметр 30 мм
товщина стінок балонів 10 мм
товщина верх та низ балона 14 мм
вентиль для підкачування збоку
в комплекті йде 2 шт
Матеріал: Гума,
стійка до перепадів температур та дії зовнішнього середовища
Колір: чорний
Тиск: 0.5 - 2 атм
Пневмоподушки для встановлення на шток амортизатора,
використовуються,як на передніх так і на задніх,
якщо ззаду пружина стоїть зверху на амортизаторі.
Пневмобалони встановлюються на шток,попередньо прибравши
рідний відбійник та пильник зі штоку амортизатора.
Переваги при встановлені пневмобалонів:
Піднімають кліренс автомобіля
Збільшують плавність ходу
Краща керованість авто
Захищають підвіску
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 145.115.30 |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Мінімальна висота | 145 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Leganza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | на шток амортизатора |
- Ціна: 1 690 ₴/комплект




