
Пневмобалони Honda Civic VIII 2005-2011 пневмоподушки в задні пружини
1 100 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Civic 8 - 0039
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину для Honda Civic VIII
2 балона 4 відбійника
Пневмобалони на Хонда Сівік 8 встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.85.B.AP |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розташування вентиля | боковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴/комплект



