
Пневмобалони ВАЗ 2110, 2111, 2112 на задні стійки
1 590 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: ВАЗ 2110 - 0008
- +380 (99) 305-80-85
Пневмоподушки ВАЗ 2110, 2111, 2112
2 балона
Пневмобалони з отвором для штоку амортизатора
(Пневмоподушки в пружину)
Виробник: Air Power
Країна виробник: Україна
Розміри
135x85х25 мм
отвір армований діаметр 25 мм
товщина стінок балонів 10 мм
товщина верх та низ балона 14 мм
вентиль для підкачування збоку
в комплекті йде 2 шт
Матеріал: Гума,
стійка до перепадів температур та дії зовнішнього середовища
Колір: чорний
Тиск: 0.5 - 2 атм
Пневмоподушки для встановлення на шток амортизатора,
використовуються,як на передніх так і на задніх,
якщо ззаду пружина стоїть зверху на амортизаторі.
Пневмобалони встановлюються на шток,попередньо прибравши
рідний відбійник та пильник зі штоку амортизатора.
Переваги при встановлені пневмобалонів:
Піднімають кліренс автомобіля
Збільшують плавність ходу
Краща керованість авто
Захищають підвіску
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.85.25 |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2110, 2111, 2112 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | на шток амортизатора |
- Ціна: 1 590 ₴/комплект



