
Пневмобалони Hyundai i30 I FD 2007-2012 у задні пружини
1 050 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: i30 I FD - 0029-0102
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину Hyundai i30 I
2 балона та 2 відбійники
Пневмобалони на Хюндай i30 встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 175.65.T |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Мінімальна висота | 175 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, I30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | в пружину |
| вентиль | |
| Розташування вентиля | Знизу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴/комплект


