
Пневмобалони Opel Frontera А 1991-1998 пневмоподушки в задні пружини
1 380 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Frontera А - 0061
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину для Opel Frontera А
2 балона 2 відбійники
Пневмобалони на Opel Frontera А II встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 250.90.B |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Мінімальна висота | 250 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Frontera |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розташування вентиля | боковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴/комплект



