
Пневмобалони Opel Vivaro II пасажирський 2014-2019 пневмоподушки в задні пружини
1 650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Vivaro II - 0053
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину для Opel Vivaro II
2 балона 2 відбійника
Пневмобалони на Опель Віваро 2 встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Діаметр | 110 мм |
| Тиск | 2 атм |
| Мінімальна висота | 225 мм |
| Код запчастини | 225.110.B |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2014 |
| Місце встановлення | Задня |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розташування вентиля | боковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴/комплект

