
Пневмобалони Volvo V50 2004-2012 на ПЕРЕДНІ амортизатори
1 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: V50 P - 0011
- +380 (99) 305-80-85
Пневмобалони Volvo V50
2 балона
пневмобалони з отвором для штоку амортизатора
(Пневмоподушки в пружину)
Виробник: Air Power
Країна виробник: Україна
Розміри
145x115х30 мм
145 мм висота
115 мм діаметр
30 мм отвір
отвір армований діаметр 30 мм
товщина стінок балонів 10 мм
товщина верх та низ балона 14 мм
вентиль для підкачування збоку
в комплекті йде 2 шт
Матеріал: Гума,
стійка до перепадів температур та дії зовнішнього середовища
Колір: чорний
Тиск: 0.5 - 2 атм
Пневмоподушки для встановлення на шток амортизатора,
використовуються,як на передніх так і на задніх,
якщо ззаду пружина стоїть зверху на амортизаторі.
Пневмобалони встановлюються на шток,попередньо прибравши
рідний відбійник та пильник зі штоку амортизатора.
Переваги при встановлені пневмобалонів:
Піднімають кліренс автомобіля
Збільшують плавність ходу
Краща керованість авто
Захищають підвіску
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V50 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Діаметр | 115 мм |
| Тиск | 2 атм |
| Мінімальна висота | 145 мм |
| Код запчастини | 145.115.30 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | на шток амортизатора |
- Ціна: 1 690 ₴/комплект




