
Пневмоподушка в пружину 85*200 (2 подушки + 2 відбійники) вентель збоку AIR-POWER
980 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 000025557
- +380 (99) 305-80-85
Пневмоподушка в пружину 85*200 вентель збоку
комплект (2 подушки + 2 відбійники) AIR-POWER


Пневмоподушка в пружину 85*200 — додатковий елемент підвіски, що встановлюється в пружину, підходить для всіх автомобілів без стійки всередині.
Тиск регулюється через ніпель, максимум до 2-х bar. Рекомендація заводу виробника 0.8 bar на 1 балон. Встановлення пневмоподушок дозволяє налаштувати задню підвіску під завантаження авто, зберігаючи комфорт під час руху та керованість. Пневмобалон в пружину це ідеальне рішення для збільшення кліренсу для більшої прохідності, або для авто для авто в яких з часом просіли пружини.
Універсальний розмір 85*200 що підходить до великої кількості легкових автомобілів від ВАЗів до мікроавтобусів та позашляховиків цей комплект з більшою щільністю стінок пневмобалонів 85*200 AIR-POWER
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Максимальна висота | 220 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
- Ціна: 980 ₴/комплект




