
Іструкція по встановленню пневмоподушок у пружину
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112233
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іструкція по встановленню пневмоподушок









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Максимальна висота | 220 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 1.5 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴









