
Пневмобалони 145x115x30 AirPower з отвором на стійку (2108-2115 перед) к-т 2 шт
1 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0011
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
145x115x30mm пневмобалон AirPower
з отвором на стійку (2108-2115 перед) к-т 2 шт

ВАЗ 2108-2115 перед
Renault Master II (Opel Movano A / Vauxhall Movano / Nissan Interstar) 1997—2010 перед
Пневмобалони Mazda 626 GF/GW (1997—2002) / пневмоподушки Мазда 626 гф 1997-2002 в задню підвіску
Пневмобалони в пружини Mercedes CLK (C209)1997-2010 ПЕРЕД / пневмоподушки в пружини Мерседес Ц209 1997-2010 ПЕРЕД
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 145.115.30 |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 115 мм |
| Мінімальна висота | 145 мм |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴/комплект

