
Пневмобалони 160х85 AirPower з 2-ма поглибленнями під відбійник підсилений HD к-т 2 шт
1 490 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0022
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
160х85mm пневмобалон AirPower
з 2-ма поглибленнями під відбійник підсилений HD к-т 2 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 160.85.B.2P.HD |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 160 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴/комплект

