
Пневмобалони 200x110 AirPower вентиль знизу к-т 2 шт
1 360 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0038
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
200x110mm Пневмобалон AirPower
вентиль знизу к-т 2 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.110.T |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴/комплект
