
Пневмобалони 200x85 вентиль збоку к-т 2шт + 2 відбійника ВАЗ 2101-07 зад
790 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0042
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
200x85mm Пневмобалони
вентиль збоку
к-т 2 балони + 2 відбійника (ВАЗ 2101-07 зад) 5мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.85.B.5 mm |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/комплект

