
Пневмобалони 200x85 AirPower вентиль знизу к-т 2 шт
980 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0045
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
200x85mm Пневмобалон AirPower
вентиль знизу к-т 2 шт

Пневмобалони Geely MK 2006 -/ пневмоподушки Джилі МК 2006 -
| Пневмобалони KIA Rio IV 2017 -> / пневмоподушки КІА РІО 4 2017 -> |
| Пневмобалони KIA Soul 2008-2013 / пневмоподушки КІА Соул 2008-2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.85.T |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴/комплект
