
Пневмобалони 215x75 AirPower вентиль збоку к-т 2 шт
990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0050
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
215x75mm Пневмобалони AirPower
вентиль збоку к-т 2 шт

Пневмобалони Volkswagen VW Passat B6, B7, B8 / пневмоподушки фольксваген Пасат б6, б7, б8
Пневмобалони Citroën C4 II 2010-2018 /пневмоподушки Сітроен C4 II 2010-2018
Пневмобалони Dacia Logan sedan I 2004—2012 / пневмоподушки Дачія Логан седан I 2004—2012
| Пневмобалони Skoda Octavia A5, A7 / пневмоподушки Шкода Октавія А5, А7 |
| Пневмобалони Skoda Fabia / пневмоподушки Шкода Фабія |
| Пневмобалони Skoda SuperB II 2008-2013 / пневмоподушки Шокода СуперБ 2 2008-2013 |
| Пневмобалони Renault Scenic III 2009—2016 / пневмоподушки Рено Сценік III 2009—2016 |
| Пневмобалони Renault Megane I 1995-2003 / пневмоподушки Рено Меган I 1995-2003 |
| Пневмобалони Renault Megane II 2002-2009 / пневмоподушки Рено Меган II 2002-2009 |
| Пневмобалони Renault Megane III 2008-2015 / пневмоподушки Рено Меган III 2008-2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 215.75.B |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Мінімальна висота | 215 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴/комплект
