
Пневмобалони 250x130 AirPower вентиль збоку к-т 2 шт
1 880 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0059
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
250x130mm Пневмобалон AirPower
вентиль збоку к-т 2 шт

Пневмобалони Hyundai Terracan 2001-2007 / пневмоподушки Хюндай Теракан 2001-2007
Пневмобалони Hyundai Galloper ІІ 1998-2003 / пневмоподушки Хюндай Галопер ІІ 1998-2003
Пневмобалони MITSUBISHI PAJERO/MONTERO SPORT 1996-2008 / пневмоподушки MITSUBISHI PAJERO/MONTERO SPORT 1996-2008
Пневмобалони Nissan Patrol Y61 1997—2009/ пневмоподушки Nissan Patrol Y61 1997—2009
Пневмобалони Nissan Patrol Y60 1987—1998 / пневмоподушки Ніссан Патрол Ю60 1987—1998
Пневмобалони Toyota Land Cruiser 200 (2007-2012) / пневмоподушки Тойота Ленд Крузер 200 2007—2012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 250.130.B |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Мінімальна висота | 250 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴/комплект
