
Монтажний комплект для пневмоподушок з отвором 4 шт
500 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BC-0108
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний комплект (відбійники) для пневмоподушок з отвором AIR POWER
к - т
4 шт відбійника з отвором



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PL.VID |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 112 мм |
| Максимальна висота | 18 мм |
| Мінімальна висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект







