
Пневмобалони Daewoo Matiz 1998-2016 пневмоподушки в задні пружини
790 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Matiz - 0042
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину для Daewoo Matiz
2 балона та 2 відбійника
Пневмобалони на Daewoo Matiz встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
товщина балонів 5 мм
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.85.B.5мм |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 500 кг |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розташування вентиля | боковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴/комплект


