
Пневмобалони SEAT Alhambra I 1996-2010 в задні пружини
1 190 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Alhambra I - 0020
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки SEAT Alhambra I
2 балона
Пневмобалони на Сеат Альхамбра встановлені в пружину задню, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 160.85.B.2P |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Мінімальна висота | 160 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Рік випуску автомобіля | 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тиск | 2 атм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | в пружину |
| Розташування вентиля | боковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴/комплект


