
Пневмобалони на Suzuki Wagon R 1993-2006 в задні пружини
1 070 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Wagon R - 0021
+380 (73) 305-80-85
менеджер- +380 (99) 305-80-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушки в пружину для Suzuki Wagon R
2 балона 2 відбійники
Пневмобалони на Suzuki Wagon R+ встановлені в пружину, ефективно справлятися з підвищеними навантаженнями автомобіля, запобігають просіданню автомобіля, покращують керованість та стійкість при завантаженні автомобіля або буксируванні причепа автомобілем.
Переваги пневмобалонів:
Збільшення плавності ходу
Легке встановлення
Комфортна їзда
Захист підвіски
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Wagon R+ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Діаметр | 85 мм |
| Тиск | 2 атм |
| Мінімальна висота | 165 мм |
| Код запчастини | 165.85.B |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1993 |
| Місце встановлення | Задня |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | в пружину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴/комплект


