
Пневмобалони Volvo V70 ІІІ 2007-2016 на ПЕРЕДНІ амортизатори
1 590 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: V70 ІІІ P - 0008
- +380 (99) 305-80-85
Пневмобалони Volvo V70 ІІІ
2 балона
пневмобалони з отвором для штоку амортизатора
(Пневмоподушки в пружину)
Виробник: Air Power
Країна виробник: Україна
Розміри
135x855х25 мм
135 мм висота
85 мм діаметр
25 мм отвір
отвір армований діаметр 30 мм
товщина стінок балонів 10 мм
товщина верх та низ балона 14 мм
вентиль для підкачування збоку
в комплекті йде 2 шт
Матеріал: Гума,
стійка до перепадів температур та дії зовнішнього середовища
Колір: чорний
Тиск: 0.5 - 2 атм
Пневмоподушки для встановлення на шток амортизатора,
використовуються,як на передніх так і на задніх,
якщо ззаду пружина стоїть зверху на амортизаторі.
Пневмобалони встановлюються на шток,попередньо прибравши
рідний відбійник та пильник зі штоку амортизатора.
Переваги при встановлені пневмобалонів:
Піднімають кліренс автомобіля
Збільшують плавність ходу
Краща керованість авто
Захищають підвіску
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Air Power |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Навантаження на вісь | 800 кг |
| Діаметр | 85 мм |
| Тиск | 2 атм |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Код запчастини | 135.85.25 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2007 |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | на шток амортизатора |
- Ціна: 1 590 ₴/комплект


